Haber

Melih Gökçek’ten “Bu ülke sizi tiksindiriyor” diyen Güntekin Onay’a yanıt: Kimse sizi hafife alamaz

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, milli yıldız Ebrar Karakurt hakkında, “Sultan Abdülhamid hakkında kötü konuşan Tanzimat kalıntılarının milli takımda yeri olmamalı” dedi. Ünlü yorumcu Güntekin Onay bu ifadeleri kullanmasına tepki gösterdi. Onay, “Bu ülke sizden tiksiniyor! Bir vatandaş olarak ben de tiksiniyorum! Bu vatandaşın hakkını kimse gasp edemez.” Gökçek bu sözlerine, “Fosil. Piyasadan silindin, yerini kimse dolduramaz. Bana kendini hatırlatmak, solcuları, LGBT’leri memnun etmek için mi benimle dalga geçiyorsun? Sana saman göndereyim, oyalayayım.” “

“TANZİMATLILARIN MİLLİ TAKIMDA YERİ OLMAMALI”

Melih Gökçek yaptığı açıklamada, “Türk Kadın A Milli Voleybol Takımımızı Avrupa şampiyonluğundan dolayı tebrik ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın Türk sporuna verdiği katkılardan dolayı hemen her branşta gelen şampiyonluklar için Sayın Başkanımıza çok şey borçluyuz. Not: Ebrar konusunda geri adımımız yok… Sultan “Abdülhamid’i eleştiren Tanzimat kalıntılarının milli takımda yeri olmamalıdır.” dedi.

“YETER GÖKÇEK SEVGİLİ!”

beIN Sports yorumcusu Güntekin Onay, Gökçek’e, “Bu ülke sizden tiksiniyor! Bir vatandaş olarak ben de tiksiniyorum! Bu vatandaşın hakkını kimse gasp edemez. Lütfen, eğer işçiyi, memuru ve işçiyi umursuyorsanız, lütfen” dedi. Bu ülkenin zavallı insanları ses çıkarmayın! Bu kadar yeter Gökçek Bey!” söz konusu.

“SENDEN KORKAN SENİN GİBİ OLMALIDIR!”

Gökçek’e sert sözler söyleyen Onay, şunları söyledi: “Melih Gökçek! Ne iş yapıyorsun? Nasıl para kazandığın belli değil! Yolsuzluk iddiaları zirvede! Ne yapıyorsun ki bu kadar servete sahip oluyorsun? Çok üzüleceğiz.” kamuoyuna açıklarsan ne mutlu? Haydi seni bekliyoruz! Korkanlar da senin gibi olsun, yaz! Nasıl zengin oldun? Sen kimsin?” dedi.

“SENİ BİR ADAMIN YERİNE KOYACAK KİMSE YOK”

Gökçek, Onay’a, “Fosil. Sen piyasadan silindin, yerini kimse dolduramaz. Bana kendini hatırlatmak, solcuları, LGBT’leri memnun etmek için mi benimle dalga geçiyorsun? Sana saman göndereyim, oyalayayım.”

haberhavsa.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu