Haber

F.Bahçe Yüksek Kurulu Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

F.Bahçe Kulübü Yüksek Divan Konseyi Kasım ayı Olağan Toplantısı Faruk Ilgaz Tesisleri’nde başladı. Toplantıya; Törene, F.Bahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, yönetim kurulu üyeleri, Üst Kurul Başkanı Uğur Dündar, konsey yönetim kurulu üyeleri ve kongre üyeleri katıldı.

ATATÜRK HOLOGRAMI YANSITILDI

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, Mustafa Kemal Atatürk’ün hologramı yansıtıldı. Salonun ışıkları kapatıldıktan sonra 10. Yıl Konuşması Atatürk’ün sesiyle paylaşılırken üyeler ayakta uzun süre alkışladı.

Öte yandan bugünkü toplantıda yönetim komitesi faaliyet raporu ve kontrol komitesi faaliyet raporları okunacak. Ardından Üst Kurul Komisyonu Başkan Vekili seçilecek.

BURAK KIZILHAN: FENERBAHÇE’MİZ ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR, HER ZAMAN ÇALIŞIYOR VE HIZLA ÜRETİYOR

F.Bahçe Kulübü Genel Sekreteri Burak Kızılhan, yaptığı açıklamada, “Takım sporlarımızda sezona başladığımız, statlardan salonlara koştuğumuz, Olimpiyat sporcularımızdan gelen haberlerle gurur duyduğumuz, rekabetçiliğimizi ortaya koyduğumuz 3 aylık bir dönem geçti. Türkiye’nin en büyük spor kulübü kimliği Olimpiyatlara en çok katılım sağlayan sporcu Gönderen kulübümüz 2024 Paris Olimpiyatları için şimdiden 5 kontenjan aldı.Boksta Buse Naz Çakıroğlu, Hatice Akbaş ve Samet Gümüş, yüzmede Kuzey Tunçelli, Ersu Şaşma Atletizmde Paris biletlerini alan birçok sporcumuz olimpiyat kontenjanı almak için çalışmalarına devam ediyor. Ayrıca olimpiyat sporcularımız da 3 aylık bir süreçte Türkiye’de. Rekorlar kırdılar. F.Bahçemiz çalışmaya, durmadan çalışmaya ve üretmeye devam ediyor” dedi.

Burak Kızılhan’ın ardından sarı-lacivertli kulübün tüm şube yöneticileri üyelere bilgi verdi.

haber-etimesgut.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu